קפריסין ישראל

H1 השקעות נדל"ן בקפריסין

H2 זוהי דוגמא

בתים למכירה בקפריסין

אם אתם שוקלים השקעה בבתים למכירה או בכלל בנכסים בקפריסין או בכל מקום אחר בעולם, עומדות בפניכם שתי אפשרויות H3 – או שתשקיעו את הזמן ותהפכו בעצמכם למומחי נדל”ן בשוק המקומי, או שתקבלו ייעוץ מאנשי מקצוע אמינים מקומיים שחיים ומכירים את השוק. כל אופציה אחרת היא מתכון לכישלון.

וא רשקה תריצי ספוט תועצמאב םויה רשק ונמע ורצ
054-8336532 ורשקתה

H2 זוהי דוגמא

באיזה מחיר ניתן להשכיר את הנכס? מה פוטנציאל ההשבחה? האם באזור זה גרים בעיקר זוגות צעירים או שמה האוניברסיטה הקרובה מאפשרת קניית דירת סטודיו קטנה והשכרתה לסטודנטים? אילו פרויקטים מתוכננים באזור בשנים הקרובות? בכמה נמכרו נכסים דומים באזור? ועוד. אלה רק דוגמאות קטנות לסוג השאלות שיש לענות עליהן כאשר שוקלים לקנות נכס בקפריסין. בנוסף, יש כמובן את הביורוקרטיה והחוקים המקומיים. כמו בישראל, גם כאן, מדובר בסבך לא פשוט שעליו יש להוסיף גם את קשיי השפה.

אבל שימו לב לנקודה החשובה ביותר, כמשקיעים פוטנציאליים, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם נחשפים להזדמנויות הנדל”ן הטובות ביותר. לדירות, לבתים, למגרשים שעוד לא הספיקו להגיע לכל אתר ברשת – ובמקרה הזה, מדובר במרבית השוק. אתם רוצים להגיע אל “הבן דוד הרחוק של בעל הטברנה השכונתי, שחושב למכור את הבית של סבתא שלו…”. אולי תרצו גישה אל רשימות נכסים שבעליהם נקלעו לקשיים כלכליים ומעוניינים בעסקה מהירה במחיר נמוך ממחיר השוק. אל נכסים אלה מגיעים רק דרך קשרים עם עורכי דין, רואי חשבון, סוכני נדל”ן ועובדי בנק מקומיים. אלו העסקאות שאליהם אתם רוצים להגיע ראשונים!

this is a link example טסקטה ךותב קניל הארי ךכ

Open chat
1
יש לכם שאלה?
Scan the code
יש לכם שאלה בנוגע לנדל"ן בקפריסין? נשמח לענות